Suita Deluxe Twin

Your Reservation
Check In
Nights
Check Out
Adults
Children

Suita Deluxe Twin

Start From€77.00 / Night
2 Double Beds
Yes
Yes
Yes

Suita janë të madhësisë prej 35 metra katrorë dhe ofrojnë hapësirë të bollshme për rehati të mysafirit. Pajimet e dhomës janë nga materialet e cilësisë më të lartë për një hotel me 5 yje. Dhomat Premium dyshe ofrojnë shtrat të madhësisë king (200*200 cm), ndërsa dhomat Premium teke ofrojnë shtretër tekë me madhësi twin (120*200 cm).

Me pamje nga lumi ( Disa edhe me ballkon )
Përmban :
TV Plazma, Krevat extra sipas kërkeses, Krevat për Fëmije (sipas kërkeses)
Komodin, Tharse Flokësh, Banjo konfort me tush, Minibar, Kasafort, Klimë.