Suita Presidenciale

Your Reservation
Check In
Nights
Check Out
Adults
Children

Suita Presidenciale

Start From€250.00 / Night
1 King Bed
Yes
Yes
Yes

Suita Presidential ofron mjedis me hapësirë të bollshme me madhësi mbresëlënëse prej 120 metra katrorë dhe ofron të gjitha lehtësitë dhe shërbimet që priten në një hotel superior me pesë yje.
Kjo suitë përbëhet nga 2 pjesë të veçanta, duke përfshirë 2 kthina qëndrimi ditor

Dhomë luksoze ( suit me plot hapsirë ) pamjen nga Gryka e Rugoves
Përmban :
TV Plazma, Krevat extra, Divane, Krevat për Fëmije (sipas kërkeses)
Komodin, Tharse Flokësh, Banjo konfort me tush, Minibar, Kasafort, Klimë.
Luxury room (suit with plenty of space) view from Rugova Gorge