Suita Standarde

Your Reservation
Check In
Nights
Check Out
Adults
Children

Suita Standarde

Start From€55.00 / Night
1 King Bed
Yes
Yes
Yes

Standard Double & Twin Bedrooms janë të madhësisë prej 27 metra katrorë dhe ofrojnë të gjitha lehtësitë që priten në një hotel luksoz.
Dhomat Standarde dyshe ofrojnë shtrat të rehatshëm të madhësisë queen (180*200 cm),
ndërsa dhomat teke ofrojnë shtretër tekë të madhësisë twin (100*200 cm).

Me pamje mahnitse të qytetit dhe të lumit ( Disa edhe me ballkon )
Përmban :
TV Plazma, Krevat të Rahatshem, Krevat për Fëmije (sipas kërkeses)
Komodin, Tharse Flokësh, Banjo konfort me tush, Minibar, Kasafort, Klimë.