Suita Penthouse

Your Reservation
Check In
Nights
Check Out
Adults
Children

Suita Penthouse

Start From€300.00 / Night
1 King Beds
Yes
Yes
Yes

Penthouse Suite ofron mjedis me hapësirë të bollshme me madhësi mbresëlënëse prej 250 metra katrorë dhe ofron të gjitha lehtësitë dhe shërbimet që priten në një hotel superior me pesë yje.
Kjo suitë përbëhet nga 2 pjesë të veçanta, duke përfshirë 2 kthina qëndrimi ditor, 2 dhoma gjumi

Dhoma kryesore e qëndrimit ditor përfshin sallonin e veçantë me mini-kuzhinë

Dhomë luksoze ( suit me plot hapsirë ) pamjen nga Gryka e Rugoves
Përmban :
TV Plazma, Krevat extra, Divane, Krevat për Fëmije (sipas kërkeses)
Komodin, Tharse Flokësh, Banjo konfort me tush dhe sauna, Minibar, Kasafort, Klimë.
Luxury room (suit with plenty of space) view from Rugova Gorge