Treni, Plazhi terazza

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

TERASAT VERORETRENI DHE PLAZHI

Kafeja apo drekat në ditët e verës shijohen në terasen e Trenit dhe Plazhit, buzë lumit në gjatësi prej 100 metra. Mund të kaloni qaste të mrekullueshme dhe të shijoni freskinë e lumit dhe rrezet e diellit një kohësisht

Kapaciteti i terasës së trenit dhe plazhit është prej 500 ulëseve të cilat janë pranë natyrës dhe aromës së blinit që e bëjnë qëndrimin tuaj edhe më relaksues.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_images_carousel images=”3705,3706,3707,3709″][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” parallax=”content-moving” position=”center center” css=”.vc_custom_1478939282634{background: #e9e9e9 url(http://hoteldukagjini.com/wp-content/uploads/2016/11/trenibg.jpg?id=3712);background-position: center;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}” el_class=”content-padding-xxl background-none-mobile”][vc_column width=”1/2″ offset=”vc_col-sm-offset-6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[icon icon=clock-o size=lg display=block]Orari i punes

Ju mirepresim çdo ditë gjatë sezonit të verës nga:

Hapja: 7am
Mbyllja: 11pm

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[icon icon=book size=lg display=block]Rezervimet

Për rezervimet e juaja në restaurant ju mund të na kontaktoni në telefon, të na shkruani apo të rezervoni online:

+383 49 766 015
events@hoteldukagjini.com

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *