Shisha Lounge Premium

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

I VETMI NË QYTET
SHISHA LOUNGE PREMIUM

Një ambient ndryshe nga hapësirat e tjera me atmosferë të krijuar dhe frekuentuar kryesisht nga rinia bënë që Shisha Lounge Premium të jetë një ndër vendet më të frekuentuara në qytet .

E veçanta e Shisha Lounge Premium është shumëllojëshmëria e Shijeve që mund ti gjeni diku rreth 44 lloje të shijeve. Gjithashtu në city-pub mund të gjeni meny të gjërë të mezëve dhe të ushqimit të shpejtë që do të ju mundësojnë të kaloni momente të mrekullueshme me shoqërinë tuaj.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_images_carousel images=”4054,4046,4047,4052″][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” parallax=”content-moving” css=”.vc_custom_1524303405338{background-color: #f2f2f2 !important;}” el_class=”background-none-mobile”][vc_column width=”1/2″][vc_tabs style=”1″ el_class=”text-center”][vc_tab title=”BIRRAT LOKALE” tab_id=”1410860176-1-36″][vc_column_text el_class=”text-center”]

BIRRA LOKALE

Birra Peja
Birra Prishtina
Birra Sabaja
Sabaja IPA

[/vc_column_text][/vc_tab][vc_tab title=”BURGER” tab_id=”1410860506690-2-2″][vc_column_text]

BURGERS

City Burger
Qofte shtëpije, tartufo, salcë dhe patate
Chicken Burger
Stek pule, sallatë e gjelbër, salcë dhe patate
Barbeque Burger
Qofte shtëpije, sallatë e gjelbër, salcë barbeque dhe patate

[/vc_column_text][/vc_tab][/vc_tabs][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_gallery images=”4075,4069,4058,4092,4093,4095,4096,4097,4098,4099″ columns=”5″][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” parallax=”content-moving” position=”center center” css=”.vc_custom_1478875844946{background: #e9e9e9 url(http://hoteldukagjini.com/wp-content/uploads/2016/11/citypubgrayscale-2.jpg?id=3680);background-position: center;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}” el_class=”content-padding-xxl background-none-mobile”][vc_column width=”1/2″ offset=”vc_col-sm-offset-6″][vc_column_text]

Vendi më i mirë dhe më i ngrohtë për të kaluar ditët dhe netët kur dimri është i ftohtë Shisha lounge premium të sjellë ndjehsinë e verës, gjithashtu i abonuar në të gjitha kanalet sportive për ti shikuar ndeshjet sportive LIVE në High definition. Arbresh Ahmeti, Menaxher i Shisha Lounge Premium

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[icon icon=clock-o size=lg display=block]Orari i punes

Shisha Lounge Premium, fillon punën që nga orët e herëshme të mengjesit.

Fillimi: 11am
Mbarimi: 24pm

Get Directions

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[icon icon=book size=lg display=block]Rezervimet

Për rezervimet e juaja në restaurant ju mund të na kontaktoni në telefon, të na shkruani apo të rezervoni online.

+383 49 766 003
arbresh.ahmeti@hoteldukagjini.com

[/vc_column_text][curly_ninja_modal id=”12″ align=”text-center” button_text=”Book a Table”][/vc_column][/vc_row]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *