Veranda

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

PSE?
VERANDA

Në një ambient gjigant me kapacitet ulësesh prej 500 personash, dhe totalisht të rrethuar nga xhamat verandën e bënë restaurantin më të madh në qytet. Ku shumë qytetarë e cilësojnë Verandën pikë takim të përditshëm të tyre

Veranda është hapësirë e krijuar për të gjitha shtresat e qytetit, me ulëse dhe forma të ndryshme të tavolinave ju në veranda mund ti gjeni të gjitha duke filluar nga kafeja deri tek specialitetet më të shijëshme në vend që mund ti shihni si përgaditen në kuzhinen e hapur të Verandes.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_images_carousel images=”3683,3684,3685″][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” parallax=”content-moving” css=”.vc_custom_1478876472520{background: #f2f2f2 url(http://hoteldukagjini.com/wp-content/uploads/2016/11/verandabg.jpg?id=3689);background-position: center;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}” el_class=”background-none-mobile”][vc_column width=”1/2″][vc_tabs style=”1″ el_class=”text-center”][vc_tab title=”PICAT” tab_id=”1410860562193-3-0″][vc_column_text]

PICAT

Pica Dukagjini
Pica katër stinët
Pica me fruta deti
Pica vegjetariane

[/vc_column_text][/vc_tab][vc_tab title=”DESERTET” tab_id=”1410860582201-4-8″][vc_column_text]

DESSERTS

Tiramisu
Panacota
Rafaello
Milka cup
Bakllavë (tradicionale)

[/vc_column_text][/vc_tab][vc_tab title=”AKULLORE” tab_id=”1478937536766-2-8″][vc_column_text]

AKULLORE

Në Veranda mund ti shijoni 15 lloje të ndryshme të aromave me shije unike vetëm në Hotel Dukagjini

[/vc_column_text][/vc_tab][/vc_tabs][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” parallax=”content-moving” position=”center center” css=”.vc_custom_1478876650578{background: #e9e9e9 url(http://hoteldukagjini.com/wp-content/uploads/2016/11/verandabg1.jpg?id=3692);background-position: center;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}” el_class=”content-padding-xxl background-none-mobile”][vc_column width=”1/2″ offset=”vc_col-sm-offset-6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[icon icon=clock-o size=lg display=block]Orari i punes

Në Veranda mund të shërbeheni çdo ditë duke filluar nga:

Hapja: 7am
Mbyllja: 11pm

Get Directions

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[icon icon=book size=lg display=block]Rezervimet

Për rezervimet e juaja në restaurant ju mund të na kontaktoni në telefon, të na shkruani apo të rezervoni online:

+386 49 766 015
events@hoteldukagjini.com

[/vc_column_text][curly_ninja_modal id=”12″ align=”text-center” button_text=”Book a Table”][/vc_column][/vc_row]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *