Restaurant Panorama

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

RESTAURANTI NACIONALRESTAURANT PANORAMA

Një tjetër ambient i ngrohtë i vendosur në katin e parë të hotelit, i dizajnuar me detaje tipike tradicionale dhe ambient të ngrohtë dhe komod për organizime të ndryshme si: Konferenca dhe seminare, organizime familjare, dreka/darka dhe mbrëmje muzikore.

Emri panorama i është vënë pikërisht për arsye të pamjes panoramike që ofron restauranti. Gjithashtu panorama ofrohet si restaurant që ofron muzikë qytetare çdo të shtunë.

Për ti shikuar mbrëmjet muzikore ju mund të klikoni në butonin ofertat[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_images_carousel images=”3627,3628,3629,3630″][/vc_column][/vc_row][vc_row position=”center center” css=”.vc_custom_1478871583183{background-image: url(http://hoteldukagjini.com/wp-content/uploads/2016/11/eventmanager.jpg?id=3642) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: contain !important;}” el_class=”content-padding-xxl background-none-mobile”][vc_column width=”1/2″ offset=”vc_col-sm-offset-6″][vc_column_text el_class=”white-box content-padding-xs”]

# Forma e sallës Numri i personave Fotografia e sallës
1 Teatër N/A
2 Klasë N/A
3 Banket N/A
4 Konferencë N/A
5 Forma U N/A

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” parallax=”content-moving” position=”center center” css=”.vc_custom_1478871073946{background: #e9e9e9 url(http://hoteldukagjini.com/wp-content/uploads/2016/11/panoramabg.jpg?id=3640);background-position: center;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}” el_class=”content-padding-xxl background-none-mobile”][vc_column width=”1/2″ offset=”vc_col-sm-offset-6″][vc_column_text]

Ambient i mire, muzike e mire dhe ushqim i shkelqyer. Lavdim, Klient i kenaqur

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[icon icon=clock-o size=lg display=block]Orari i Punes

Datat e lira mund të rezervohen në 2 termine.

Paradite: 7am – 16pm
Pasdite: 17pm – 11pm

Get Directions

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[icon icon=book size=lg display=block]Rezervimet

Për rezervimet e juaja në restaurant ju mund të na kontaktoni në telefon, të na shkruani apo të rezervoni online:

+386 49 766 015
events@hoteldukagjini.com

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *