Dasmat

[vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

Vendi ku
Kujtimet krijohen

Të vendosur në qendër të qytetit të Pejës me ambient të përkryer, ju mundëson që dita më e rëndësishme e jetës tuaj të jetë e pa harruar. Tek ne gjeni madhështi, elegancë dhe sallë madhështore që do të mbeten gjatë në kujtimet tuaja.

Rezervo daten tënde[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3775″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

Dasma Juaj në
Hotel Dukagjini

Me mundësi të zgjedhjës të ambientit dhe sallës tuaj dhe me meny e pasur nga kuzhinier profesional, bëjnë që dasma juaj të jetë ashtu siq ju keni ëndërruar.

Rezervo daten tënde

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” parallax=”content-moving” css=”.vc_custom_1478639436771{background-image: url(http://hoteldukagjini.com/wp-content/uploads/2014/09/weddingback1.jpg?id=3443) !important;background-position: center;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}” min_height=”500px”][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” parallax=”content-moving” el_class=”content-padding-xxl” css=”.vc_custom_1478640021975{background-image: url(http://hoteldukagjini.com/wp-content/uploads/2014/09/weddinback3.jpg?id=3450) !important;background-position: center;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column width=”2/3″ offset=”vc_col-sm-offset-2″][vc_images_carousel images=”3445,3446,3448″][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1478640416309{background-image: url(http://hoteldukagjini.com/wp-content/uploads/2014/09/bwback-3.jpg?id=3458) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column width=”2/3″ offset=”vc_col-sm-offset-2″][vc_column_text]

“I experienced the fairytale wedding that I always dreamed of at Leisure, thanks to the staff and their five-star hospitality!”Jessica Howard on TripAdvisor

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”3460″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *